what going on?
Lektor PL 487 wyświetleń filmu
Agent Red

Agent Red

Jan. 01, 2000 Canada, USA R
Oceń ten materiał w skali od 1 do 10 0
10 1 Głosów

trailer filmu

reżyser

Damian Lee
reżyser

obsada

Dolph Lundgren isMatt Hendricks
Matt Hendricks
Meilani Paul isDr. Linda Christian
Dr. Linda Christian
Randolph Mantooth isAdmiral Edwards
Admiral Edwards
Neal Matarazzo isLt. Matarazzo
Lt. Matarazzo
Tony Becker isLt. Jack Colson
Lt. Jack Colson
Steve Eastin isCaptain Russert
Captain Russert
Larry Carroll isNewscaster
Newscaster

Streszczenie

Kapitan piechoty morskiej Matt Hendricks eskortuje transport groźnej broni biologicznej, znanej jako Agent Red, z Rosji do Stanów Zjednoczonych. Łódź podwodną, na pokładzie której przewożony jest śmiercionośny ładunek, porywają rosyjscy terroryści. Grożą, że wycelują pociski w największe amerykańskie i rosyjskie aglomeracje. Hendricks musi ich powstrzymać.

Agent Red

tytuł oryginalny Agent Red
IMDb Rating 3.3 924 głosów
TMDb Rating 4.2 7 głosów

Podobne tytuły


Jeśli lubisz oglądać video filmy i seriale przez internet nasz serwis został stworzony dla ciebie naturalmedicinalhealth.com to katalog zbierający linki do filmów seriali online


Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach naturalmedicinalhealth.com Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.