what going on?
Lektor PL 536 wyświetleń filmu
Albino Alligator

Albino Alligator

Sep. 09, 1996 USA, France R
Oceń ten materiał w skali od 1 do 10 0
0 0 Głosów

trailer filmu

reżyser

Kevin Spacey
reżyser

obsada

Faye Dunaway isJanet Boudreaux
Janet Boudreaux
Viggo Mortensen isGuy Foucard
Guy Foucard
Skeet Ulrich isDanny Boudreaux
Danny Boudreaux
Frankie Faison isAgent Marv Rose
Agent Marv Rose
Melinda McGraw isJenny Ferguson
Jenny Ferguson

Streszczenie

Trzej drobni przestępcy – Milo (Gary Sinise), jego brat Dova (Matt Dillon) i Law (William Fichtner) – organizują nieudany napad. Rutynowy skok kończy się strzelaniną, w której Milo zostaje ranny. Bandyci są zmuszeni uciekać przed policją. Trafiają do podejrzanego nocnego baru o nazwie Dino’s Last Chance. Biorą tam za zakładników właściciela lokalu, barmankę i trzech klientów. Tymczasem stróże prawa otaczają budynek. Gangsterzy zastanawiają się, w jaki sposób wybrnąć z tej sytuacji. Psychopatyczny Law proponuje krwawe rozwiązanie, ale Milo jest zdania, że należy się poddać. Jego brat próbuje wymyślić jakiś podstęp, który pozwoliłby im umknąć przed policją. Film jest debiutem reżyserskim Kevina Spaceya. W trzymającym w napięciu obrazie występuje plejada gwiazd – Gary Sinise, Matt Dillon, William Fichtner, Viggo Mortensen, Joe Mantegna i Faye Dunaway.

Albino Alligator
Albino Alligator
Albino Alligator

tytuł oryginalny Albino Alligator
IMDb Rating 6.1 6,922 głosów
TMDb Rating 5.6 46 głosów

Podobne tytuły


Jeśli lubisz oglądać video filmy i seriale przez internet nasz serwis został stworzony dla ciebie naturalmedicinalhealth.com to katalog zbierający linki do filmów seriali online


Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach naturalmedicinalhealth.com Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.