what going on?
Lektor PL 798 wyświetleń filmu
Androidcop

Androidcop

Policjant i jego partner - robot przedostają się do zakazanej strefy miasta, którą zamieszkuje zainfekowana ludność. Feb. 04, 2014 USA 90 Min.
Oceń ten materiał w skali od 1 do 10 0
1 1 Głosów

trailer filmu

reżyser

Mark Atkins
reżyser

obsada

Streszczenie

Los Angeles, rok 2045. Podczas wykonywania misji w strefie objętej kwarantanną oficer policji Hammond (Michael Jai White) wpada w pułapkę przestępców. Z opresji ratuje go policyjny android Andy (Randy Wayne), który zostaje nowym partnerem funkcjonariusza. Sceptycznie nastawiony mężczyzna już na pierwszym wspólnym patrolu przekonuje się o użyteczności partnera. Wkrótce obaj otrzymują niezwykle ważną misję – przeczesanie skażonej strefy zamieszkanej przez chorych, zdegenerowanych ludzi celem odnalezienia córki burmistrza miasta, Helen (Larissa Vereza), której świadomość znajduje się obecnie w ciele cyborga. Podczas poszukiwań Hammond i jego towarzysz odkrywają zaskakującą prawdę o źródle miejscowej zarazy.

Androidcop
Androidcop
Androidcop
Androidcop
Androidcop
Androidcop
Androidcop
Androidcop
Androidcop
Androidcop

tytuł oryginalny Android Cop
IMDb Rating 3.1 1,385 głosów
TMDb Rating 3.2 29 głosów

Podobne tytuły


Jeśli lubisz oglądać video filmy i seriale przez internet nasz serwis został stworzony dla ciebie naturalmedicinalhealth.com to katalog zbierający linki do filmów seriali online


Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach naturalmedicinalhealth.com Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.