what going on?
Lektor PL 628 wyświetleń filmu
Bolesna przeszłość / Nowhere Safe 2014

Bolesna przeszłość / Nowhere Safe 2014

Od cyberprzemocy nie tak łatwo uciec. Oct. 05, 2014 USA 92 Min.
Oceń ten materiał w skali od 1 do 10 0
0 0 Głosów

trailer filmu

Streszczenie

Nastoletnia Ashley (Danielle Chuchran) pada ofiarą cyberprzemocy w szkole. Jej matka (Natasha Henstridge), nauczycielka w szkole średniej, postanawia wyjechać wraz z córką do innego miasta. Szybko przekonują się, że nie da się zacząć życia na nowo bez skonfrontowania się z przeszłością. Film Briana Brougha porusza problem cyberprzemocy wśród nastolatków.

Bolesna przeszłość / Nowhere Safe 2014
Bolesna przeszłość / Nowhere Safe 2014
Bolesna przeszłość / Nowhere Safe 2014

tytuł oryginalny Nowhere Safe
IMDb Rating 5.7 1,133 głosów
TMDb Rating 6.2 15 głosów

Podobne tytuły


Jeśli lubisz oglądać video filmy i seriale przez internet nasz serwis został stworzony dla ciebie naturalmedicinalhealth.com to katalog zbierający linki do filmów seriali online


Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach naturalmedicinalhealth.com Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.