what going on?
HD 968 wyświetleń filmu
Boska Florence

Boska Florence

Dama, która dowiodła, że śpiewać każdy może. May. 06, 2016 110 Min.
Oceń ten materiał w skali od 1 do 10 0
0 0 Głosów

trailer filmu

reżyser

obsada

Meryl Streep isFlorence Foster Jenkins
Florence Foster Jenkins
Hugh Grant isSt. Clair Bayfield
St. Clair Bayfield
Simon Helberg isCosme McMoon
Cosme McMoon
Nina Arianda isAgnes Stark
Agnes Stark
David Haig isCarlo Edwards
Carlo Edwards
Neve Gachev isFriend of Florence
Friend of Florence
Christian McKay isEarl Wilson
Earl Wilson

Streszczenie

Florence Foster Jenkins kochała muzykę ponad życie. Niestety bez wzajemności. Natura obdarzyła ją słuchem i głosem, które nawet głuchego doprowadziłyby do rozpaczy. Florence jednak pragnęła śpiewem podbić świat i w pewnym sensie jej się to udało. Jako dziedziczka sporej fortuny i narzeczona St Clair Bayfielda – brytyjskiego aktora arystokraty posiadała atuty, przy których jej brak talentu wydawał się nieistotną przeszkodą. Dzięki heroicznym staraniom ukochanego udawało się jej występować na Broadwayu i nagrywać płyty, a przede wszystkim wciąż wierzyć w swój dar. Jednak gdy zapragnęła ukoronować swój tryumf koncertem w słynnym Carnagie Hall nawet Bayfield wpadł w panikę. Ale czegóż nie robi się dla ukochanej.

Boska Florence
Boska Florence
Boska Florence
Boska Florence
Boska Florence
Boska Florence
Boska Florence
Boska Florence
Boska Florence
Boska Florence

tytuł oryginalny Florence Foster Jenkins
TMDb Rating 6.6 327 głosów

Podobne tytuły


Jeśli lubisz oglądać video filmy i seriale przez internet nasz serwis został stworzony dla ciebie naturalmedicinalhealth.com to katalog zbierający linki do filmów seriali online


Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach naturalmedicinalhealth.com Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.