Capture Kill Release

Capture Kill Release

Jan. 20, 2018 Canada N/A
Oceń ten materiał w skali od 1 do 10 0
4 1 Głosów

trailer filmu

reżyser

obsada

Streszczenie

Jenn i Farhang to typowi yuppies. By nadać życiu dreszczyk emocji, młode małżeństwo postanawia spełnić swoje największe pragnienie. Planują zabić człowieka. Nie ma znaczenia kto stanie się ofiarą, nie mają żadnego ważnego motywu. Chodzi tylko o ciekawość, przekroczenie granic i nagranie wszystkiego kamerą. Gdy precyzyjnie przygotowują się do wydarzenia mężczyzna zaczyna mieć wątpliwości, natomiast jego żona uzależnia się od obiektywu kamery i jest coraz bardziej żądna mordu.
Nakręcony w stylu found footage film epatując niesmacznymi, realistycznymi scenami przemocy przedstawia skrajnie mroczną stronę naszej próżnej kultury selfie.


tytuł oryginalny Capture Kill Release
IMDb Rating 8.5 11 głosów

Podobne tytuły


Jeśli lubisz oglądać video filmy i seriale przez internet nasz serwis został stworzony dla ciebie naturalmedicinalhealth.com to katalog zbierający linki do filmów seriali online


Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach naturalmedicinalhealth.com Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.