what going on?
HDLektor PL 216 wyświetleń filmu
Bóg nie umarł 2

Bóg nie umarł 2

Apr. 01, 2016 USA 120 Min. PG
Oceń ten materiał w skali od 1 do 10 0
7 3 Głosów

trailer filmu

reżyser

Harold Cronk
reżyser

obsada

Hayley Orrantia isBrooke Thawley
Brooke Thawley
Melissa Joan Hart isGrace Wesley
Grace Wesley
Jesse Metcalfe isTom Endler
Tom Endler
Ray Wise isPete Kane
Pete Kane
Robin Givens isPrincipal Kinney
Principal Kinney
Ernie Hudson isJudge Stennis
Judge Stennis
Maria Canals-Barrera isCatherine Thawley
Catherine Thawley
Pat Boone isWalter Wesley
Walter Wesley
Gianna Simone isElizabeth Healy
Elizabeth Healy

Streszczenie

Czy osoba wierząca może lub wręcz powinna ukrywać swoją wiarę w obliczu niewierzących? Czy wiara może kogoś obrażać lub szkodzić młodym umysłom? Na takie pytania musi odpowiedzieć przed sądem nauczycielka liceum, którą oskarżono o to, że złamała przepis o świeckości instytucji państwowych, gdy podczas lekcji historii wspomniała o działalności Jezusa. Sądowy spór, który miał być lekcją pokory dla ludzi wierzących przeradza się w niezwykłą dysputę o wolności sumienia, istnieniu Boga i potrzebie poszukiwaniu w życiu czegoś więcej niż dobra doczesne.

Bóg nie umarł 2

tytuł oryginalny God's Not Dead 2
IMDb Rating 4.3 8,357 głosów
TMDb Rating 5.7 80 głosów

Podobne tytuły


Jeśli lubisz oglądać video filmy i seriale przez internet nasz serwis został stworzony dla ciebie naturalmedicinalhealth.com to katalog zbierający linki do filmów seriali online


Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach naturalmedicinalhealth.com Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.