what going on?
Cmentarne wrota

Cmentarne wrota

May. 30, 2006 US. 92 Min.
Oceń ten materiał w skali od 1 do 10 0
0 0 Głosów

trailer filmu

reżyser

Roy Knyrim
reżyser

obsada

Peter Stickles isHunter Belmont
Hunter Belmont
Aime Wolf isDr. Christine Kollar
Dr. Christine Kollar
Karol Garrison isEarl Martin
Earl Martin
Lloyd Williams isJohn Martin (as Bill Lloyd)
John Martin (as Bill Lloyd)

Streszczenie

W tajnym laboratorium prowadzone są otoczone tajemnicą eksperymenty genetyczne na zwierzętach. Dwaj ekolodzy-aktywiści włamują się tam, by uwolnić maltretowane stworzenia. Giną krwawą śmiercią, gdy okazuje się, że więźniem laboratorium jest bestia zwana diabłem tasmańskim. Stworzenie wydostaje się na wolność i zaczyna zbierać krwawe żniwo w okolicy.

Cmentarne wrota
Cmentarne wrota

tytuł oryginalny Cemetery Gates
TMDb Rating 4.1 5 głosów

Podobne tytuły


Jeśli lubisz oglądać video filmy i seriale przez internet nasz serwis został stworzony dla ciebie naturalmedicinalhealth.com to katalog zbierający linki do filmów seriali online


Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach naturalmedicinalhealth.com Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.