what going on?
Lektor PL 593 wyświetleń filmu
Cyborg

Cyborg

On jest naszą jedyną nadzieją Apr. 07, 1989 USA 86 Min.
Oceń ten materiał w skali od 1 do 10 0
0 0 Głosów

trailer filmu

reżyser

Albert Pyun
reżyser

obsada

Jean-Claude Van Damme isGibson Rickenbacker
Gibson Rickenbacker
Deborah Richter isNady Simmons
Nady Simmons
Vincent Klyn isFender Tremolo
Fender Tremolo
Alex Daniels isMarshall Strat
Marshall Strat
Ralf Moeller isBrick Bardo
Brick Bardo
Dayle Haddon isPearl Prophet
Pearl Prophet
Blaise Loong isFurman Vux / Pirate / Bandit
Furman Vux / Pirate / Bandit

Streszczenie

Połowa XXI wieku. Po totalnym krachu ekonomicznym Ameryka jest pogrążona w chaosie. Brakuje paliwa i żywności. Nikt nie jest w stanie przeciwstawić się bandytom, a ludzi dziesiątkuje zaraza zwana żywą śmiercią. Gibson Rickenbacker (Jean Claude Van Damme) eskortuje do laboratorium w Atlancie Pearl Prophet (Dayle Haddon), kobietę – cyborga, której pamięć zawiera dane dające nadzieję na powstrzymanie epidemii. Ściągają ich ludzie brutalnego Fendera Tremolo (Vincent Klyn).

Cyborg
Cyborg
Cyborg
Cyborg
Cyborg

tytuł oryginalny Cyborg
IMDb Rating 5.0 24,792 głosów
TMDb Rating 4.8 144 głosów

Podobne tytuły


Jeśli lubisz oglądać video filmy i seriale przez internet nasz serwis został stworzony dla ciebie naturalmedicinalhealth.com to katalog zbierający linki do filmów seriali online


Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach naturalmedicinalhealth.com Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.