what going on?
Lektor PL 560 wyświetleń filmu
Dar z nieba / Picking up the Pieces 2000

Dar z nieba / Picking up the Pieces 2000

May. 26, 2000 USA R
Oceń ten materiał w skali od 1 do 10 0
0 0 Głosów

trailer filmu

reżyser

obsada

Woody Allen isTex Cowley
Tex Cowley
Sharon Stone isCandy Cowley
Candy Cowley
Alfonso Aráu isDr. Amado
Dr. Amado
Brian Brophy isCNN Reporter
CNN Reporter
Cheech Marin isMayor Machado
Mayor Machado
David Schwimmer isFather Leo Jerome
Father Leo Jerome
Kiefer Sutherland isOfficer Bobo
Officer Bobo
Andy Dick isFather Buñuel
Father Buñuel
Fran Drescher isSister Frida
Sister Frida

Streszczenie

„Dar z nieba” to film, który w humorystyczny sposób pokazuje nam jak z religii zrobić dobry interes. Tex Coley ( Woody Allen ), żydowski rzeźnik, po upewnieniu się, że jest zdradzany przez żonę, w fachowy sposób ćwiartuje ją, a następnie zakopuje jej szczątki. Niestety dla niego, gubi on dłoń nieboszczki o którą potyka się niewidoma kobieta. Na skutek tego odzyskała wzrok i przekonana, że to ręka Maryi zanosi ją do wiejskiego Kościoła. W krótkim czasie staje się on miejscem kultu i cudownych uzdrowień, a także miejscem przynoszącym ogromne zyski. Aby upewnić się co do autentyczności tej reliwii Watykan przysyła specjalną komisję. W proces dowodzenia autentyczności tej relikwii włącza się kochanek eks – żony Texa – policjant chcący za wszelką cenę udowodnić, że Tex zabił swoją żonę. Splątanie tych wszystkich wątków prowadzi do ciekawego rozwiązania i zabawnego komentarza w ostatniej scenie.

Dar z nieba / Picking up the Pieces 2000
Dar z nieba / Picking up the Pieces 2000

tytuł oryginalny Picking Up the Pieces
IMDb Rating 4.7 3,152 głosów
TMDb Rating 4.1 18 głosów

Podobne tytuły


Jeśli lubisz oglądać video filmy i seriale przez internet nasz serwis został stworzony dla ciebie naturalmedicinalhealth.com to katalog zbierający linki do filmów seriali online


Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach naturalmedicinalhealth.com Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.