what going on?
Fist Fight

Fist Fight

Feb. 16, 2017 USA R
Oceń ten materiał w skali od 1 do 10 0
9.5 2 Głosów

trailer filmu

reżyser

Richie Keen
reżyser

obsada

Ice Cube isStrickland
Strickland
Charlie Day isCampbell
Campbell
Jillian Bell isCounselor Holly
Counselor Holly
Dean Norris isPrincipal Richard Tyler
Principal Richard Tyler
Tracy Morgan isCoach Freddie Coward
Coach Freddie Coward
Kym Whitley is911 Operator
911 Operator
Kumail Nanjiani isOfficer Mehar
Officer Mehar

Streszczenie

Andy Campbell, pracuje w liceum jako nauczyciel języka angielskiego. Bohater nie potrafi sobie poradzić z młodzieżą na swoich lekcjach. Wszystko się pogarsza, gdy zachodzi za skórę swojemu koledze po fachu, Ronowi Stricklandowi. Zostaje przez niego wyzwany na „solówkę”, która ma się odbyć po lekcjach.

Fist Fight
Fist Fight
Fist Fight

tytuł oryginalny Fist Fight
IMDb Rating N/A N/A głosów
TMDb Rating 6.4 46 głosów

Podobne tytuły


Jeśli lubisz oglądać video filmy i seriale przez internet nasz serwis został stworzony dla ciebie naturalmedicinalhealth.com to katalog zbierający linki do filmów seriali online


Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach naturalmedicinalhealth.com Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.