Girl on the Edge

Girl on the Edge

Feb. 23, 2015 USA N/A
Oceń ten materiał w skali od 1 do 10 0
0 0 Głosów

trailer filmu

reżyser

obsada

Taylor Spreitler isHannah Green
Hannah Green
Peter Coyote isHank Taylor
Hank Taylor
Gil Bellows isJake Green
Jake Green
Shane Graham isTommy Miller
Tommy Miller
Rex Lee isTravis Lee
Travis Lee
Mackenzie Phillips isDeborah Green
Deborah Green

Streszczenie

Hannah Green (Taylor Spreitler) to wrażliwa nastolatka z problemami, która zostaje ofiarą cyberprzemocy. Dziewczyna nie potrafi poradzić sobie z traumą, zaczyna więc coraz bardziej zamykać się w sobie, a także krzywdzić siebie na wiele sposobów. Jej rodzice pozostają w tej sprawie bezsilni, dlatego postanawiają wysłać Hannah do alternatywnego uzdrowiska w lesie.

Girl on the Edge
Girl on the Edge

tytuł oryginalny Girl on the Edge
IMDb Rating 5.6 347 głosów
TMDb Rating 4.8 8 głosów

Podobne tytuły


Jeśli lubisz oglądać video filmy i seriale przez internet nasz serwis został stworzony dla ciebie naturalmedicinalhealth.com to katalog zbierający linki do filmów seriali online


Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach naturalmedicinalhealth.com Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.