what going on?
Głębia ciemności

Głębia ciemności

Apr. 29, 2014 USA N/A
Oceń ten materiał w skali od 1 do 10 0
0 0 Głosów

trailer filmu

reżyser

Colin Theys
reżyser

obsada

Dean Stockwell isPhil Deighton
Phil Deighton
Sean Patrick Thomas isDr. Michael Cayle
Dr. Michael Cayle
Dina Cataldi isJoanna Harper
Joanna Harper
Kristen Bush isCristine Cayle
Cristine Cayle

Streszczenie

Historia rodziny, która przeprowadza się do pozornie spokojnego miasteczka. Okazuje się, że w podziemiach miasteczka żyją złowrogie istoty, które żądają składania krwawych ofiar z ludzi w zamian za chwilowy spokój mieszkańców. Film oparty na powieści Michaela Laimo „Deep in The Darkness”.

Głębia ciemności
Głębia ciemności
Głębia ciemności
Głębia ciemności

tytuł oryginalny Deep in the Darkness
IMDb Rating 4.7 1,959 głosów
TMDb Rating 4.7 24 głosów

Podobne tytuły


Jeśli lubisz oglądać video filmy i seriale przez internet nasz serwis został stworzony dla ciebie naturalmedicinalhealth.com to katalog zbierający linki do filmów seriali online


Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach naturalmedicinalhealth.com Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.