what going on?
HDLektor PL 616 wyświetleń filmu
Głębia zła / Deep Evil

Głębia zła / Deep Evil

Jun. 25, 2004 Canada R
Oceń ten materiał w skali od 1 do 10 0
0 0 Głosów

trailer filmu

reżyser

Pat Williams
reżyser

obsada

Ona Grauer isDr. Cole
Dr. Cole
Adam Harrington isMajor Michael Ross
Major Michael Ross
Jim Thorburn isProf. Peter Lang
Prof. Peter Lang

Streszczenie

Alaska, w tajnym rządowym laboratorium zostaje sklonowany obcy organizm, który zabija wszystkich naukowców. Do laboratorium umieszczonego wewnątrz góry zostaje wysłana grupa uderzeniowa, jest nią oddział Delta, mająca na celu zlikwidowanie zagrożenia. Misja jest ściśle tajna, a wśród żołnierzy znajduje się dwoje naukowców.

Głębia zła / Deep Evil

tytuł oryginalny Deep Evil
IMDb Rating 4.1 822 głosów
TMDb Rating 3.3 6 głosów

Podobne tytuły


Jeśli lubisz oglądać video filmy i seriale przez internet nasz serwis został stworzony dla ciebie naturalmedicinalhealth.com to katalog zbierający linki do filmów seriali online


Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach naturalmedicinalhealth.com Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.