what going on?
Lektor PL 354 wyświetleń filmu
Historia Gabby Douglas

Historia Gabby Douglas

Gabby Douglas jest bardzo utalentowaną gimnastyczką pochodzącą z biednej afroamerykańskiej rodziny. Trafia pod skrzydła trenera, który pomaga jej ziścić marzenia o zwycięstwie na igrzyskach. Feb. 01, 2014 USA 86 Min.
Oceń ten materiał w skali od 1 do 10 0
0 0 Głosów

trailer filmu

reżyser

obsada

Regina King isNatalie Hawkins
Natalie Hawkins
S. Epatha Merkerson isMiss Caroline
Miss Caroline
Imani Hakim isGabby Douglas (14-16 yrs.)
Gabby Douglas (14-16 yrs.)
Sydney Mikayla isGabby Douglas (7-12 yrs.)
Gabby Douglas (7-12 yrs.)
Brian Tee isLiang Chow
Liang Chow

Streszczenie

Gabby Douglas jest bardzo utalentowaną gimnastyczką pochodzącą z biednej afroamerykańskiej rodziny. Dziewczyna od ósmego roku życia ciężko pracuje, żeby osiągnąć sukces. Mimo silnej konkurencji wygrywa zawody w kolejnych kategoriach wiekowych. Sport wymaga wielkich poświęceń. Aby móc dalej się rozwijać, nastolatka musi się przenieść do odległego stanu Iowa. To niełatwa decyzja, ani dla niej, ani dla jej matki. Gabby trafia pod skrzydła niesamowitego trenera – Lianga Chowa, który pomaga jej ziścić marzenia o zwycięstwie na igrzyskach.

Historia Gabby Douglas
Historia Gabby Douglas
Historia Gabby Douglas

tytuł oryginalny The Gabby Douglas Story
IMDb Rating 7.1 1,312 głosów
TMDb Rating 7.6 18 głosów

Podobne tytuły


Jeśli lubisz oglądać video filmy i seriale przez internet nasz serwis został stworzony dla ciebie naturalmedicinalhealth.com to katalog zbierający linki do filmów seriali online


Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach naturalmedicinalhealth.com Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.