what going on?
Jaś i Małgosia

Jaś i Małgosia

Dom z piernika... w magicznym lesie. Oct. 16, 2002 89 Min.
Oceń ten materiał w skali od 1 do 10 1
5.5 2 Głosów

trailer filmu

reżyser

obsada

Howie Mandel isThe Sandman
The Sandman
Delta Burke isStepmother
Stepmother
Alana Austin isWood Faerie
Wood Faerie
Lynn Redgrave isWoman / Witch
Woman / Witch
Bobcat Goldthwait isTroll (voice)
Troll (voice)
Sinbad isRaven (voice)
Raven (voice)

Streszczenie

Ekranizacja jednej z najsłynniejszych bajek wszech czasów. Po śmierci mamy Jaś i Małgosia wychowywani są przez ojca i jego nową żonę, która bardzo nie lubi swoich przybranych dzieci. Korzystając z nieobecności męża, zła macocha wysyła rodzeństwo do lasu, licząc na to, że dzieci zgubią się tam i nigdy nie wrócą. Początkowo mocno przestraszeni Jaś i Małgosia zdani są na siebie, ale później okazuje się że mogą liczyć na pomoc magicznych mieszkańców lasu, takich jak wróżka czy troll. W końcu trafiają do piernikowego domku pewnej staruszki, która oferuje im różne smakołyki… Ale czy aby na pewno miła starsza pani ma dobre intencje?

Jaś i Małgosia
Jaś i Małgosia
Jaś i Małgosia
Jaś i Małgosia
Jaś i Małgosia
Jaś i Małgosia
Jaś i Małgosia

tytuł oryginalny Hansel & Gretel
TMDb Rating 6.4 10 głosów

Podobne tytuły


Jeśli lubisz oglądać video filmy i seriale przez internet nasz serwis został stworzony dla ciebie naturalmedicinalhealth.com to katalog zbierający linki do filmów seriali online


Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach naturalmedicinalhealth.com Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.