what going on?
Lektor PL 986 wyświetleń filmu
Jej mały sekret / Her Minor Thing

Jej mały sekret / Her Minor Thing

Jun. 10, 2005 US.
Oceń ten materiał w skali od 1 do 10 0
2 1 Głosów

trailer filmu

Streszczenie

25-letnia Jeana pilnie strzeże swego intymnego sekretu tego, że wciąż jest dziewicą. Wie o tym tylko jej chłopak, który przez przypadek ujawnia tajemnicę w programie telewizyjnym. Od tej chwili wszyscy mężczyźni w mieście zaczynają się nią interesować, a kobiety zapowiadają zemstę. Jeana musi przewartościować romantyczne wyobrażenie na temat miłości i mężczyzn, a to nie będzie łatwe z uwagi na jej ślepą wiarę w idee, które powoli odchodzą do lamusa.


tytuł oryginalny Her Minor Thing
TMDb Rating 3.9 4 głosów

Podobne tytuły


Jeśli lubisz oglądać video filmy i seriale przez internet nasz serwis został stworzony dla ciebie naturalmedicinalhealth.com to katalog zbierający linki do filmów seriali online


Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach naturalmedicinalhealth.com Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.