what going on?
Lektor PL 836 wyświetleń filmu
Księżyc Voodoo

Księżyc Voodoo

Jun. 04, 2006 US. CA.
Oceń ten materiał w skali od 1 do 10 0
0 0 Głosów

trailer filmu

reżyser

obsada

Streszczenie

Przed dwudziestoma laty pewne miasteczko zostało całkowicie zniszczone przez demoniczne istoty. Zginęli wszyscy mieszkańcy oprócz dwójki rodzeństwa: Cole’a (Eric Mabius) i Heather (Charisma Carpenter). Cole, nie mogąc zapomnieć tragedii z przeszłości, trudni się zawodowo walką z demonami, zaś jego siostra zajmuje się sztuką. Pewnego dnia Cole dostaje zlecenie przerastające jego możliwości, ponieważ ma się zmierzyć z demonicznymi istotami, które zrujnowały jego dzieciństwo. Jedyną osobą mogącą mu pomóc w realizacji zadania jest siostra, która posiada nadludzkie zdolności.

Księżyc Voodoo
Księżyc Voodoo

tytuł oryginalny Voodoo Moon
TMDb Rating 4.3 2 głosów

Podobne tytuły


Jeśli lubisz oglądać video filmy i seriale przez internet nasz serwis został stworzony dla ciebie naturalmedicinalhealth.com to katalog zbierający linki do filmów seriali online


Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach naturalmedicinalhealth.com Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.