what going on?
Max e Hélène

Max e Hélène

Jan. 26, 2015 Italy N/A
Oceń ten materiał w skali od 1 do 10 0
0 0 Głosów

trailer filmu

reżyser

obsada

Carolina Crescentini isHélène Blondel
Hélène Blondel
Ennio Fantastichini isSimon Wiesenthal
Simon Wiesenthal
Ken Duken isThomas Köller
Thomas Köller
Hanno Koffler isHans Berk
Hans Berk
Magdalena Cielecka isMatylda Kerr
Matylda Kerr
Claudio Puglisi isJean Blondel
Jean Blondel

Streszczenie

1944 rok, Wenecja. Max (Alessandro Averone) to obiecujący student medycyny pochodzenia żydowskiego. Jego rodzinę deportowano, zaś on ukrywa się na jednym z poddaszy. Nie chce uciekać, gdyż w Wenecji mieszka dziewczyna, którą kocha. Helena (Carolina Crescentini) jest córką francuskiego konsula honorowego i antysemity. Kiedy Max zostaje złapany, ukochana podąża za nim. Oboje trafiają do obozu. Inspirowana faktami opowieść o wielkiej miłości w czasach szalejącego nazizmu. Film oparty na powieści Simona Wiesenthala o tym samym tytule. W obsadzie m.in. Magdalena Cielecka.


tytuł oryginalny Max e Hélène
IMDb Rating 5.6 52 głosów
TMDb Rating 2 1 głosów

Podobne tytuły


Jeśli lubisz oglądać video filmy i seriale przez internet nasz serwis został stworzony dla ciebie naturalmedicinalhealth.com to katalog zbierający linki do filmów seriali online


Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach naturalmedicinalhealth.com Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.