what going on?
Lektor PL 1K wyświetleń filmu
Mój staż w Kanadzie / My Internship in Canada / Guibord s’en va-t-en guerre

Mój staż w Kanadzie / My Internship in Canada / Guibord s’en va-t-en guerre

Oct. 02, 2015 CA.
Oceń ten materiał w skali od 1 do 10 0
0 0 Głosów

trailer filmu

reżyser

obsada

Patrick Huard isSteve Guibord
Steve Guibord
Sonia Cordeau isStéphanie Caron-Lavallée
Stéphanie Caron-Lavallée
Paul Doucet isPremier ministre
Premier ministre
Robin Aubert isRodrigue
Rodrigue

Streszczenie

Niezależny poseł Steve Guibord (Patrick Huard) reprezentuje rozległy okręg Prescott-Makadewa-Rapides-aux Outardes w północnym Quebecu. Pewnego dnia mężczyzna zostaje postawiony przed trudnym wyborem. Jego głos ma bowiem zdecydować, czy Kanada weźmie udział w wojnie. Cały kraj w napięciu obserwuje, jak Guibord razem ze swoją żoną (Suzanne Clément), córką (Clémence Dufresne-Deslieres) i pełnym idealizmu stażystą z Haiti, Souverainem Pascalem (Irdens Exantus), podróżuje po swoim regionie i rozmawia z wyborcami. Mają mu oni pomóc podjąć decyzję w sprawie głosowania. Świat polityki w krzywym zwierciadle.

Mój staż w Kanadzie / My Internship in Canada / Guibord s’en va-t-en guerre

tytuł oryginalny Guibord s'en va-t-en guerre
TMDb Rating 6.3 11 głosów

Podobne tytuły


Jeśli lubisz oglądać video filmy i seriale przez internet nasz serwis został stworzony dla ciebie naturalmedicinalhealth.com to katalog zbierający linki do filmów seriali online


Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach naturalmedicinalhealth.com Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.