what going on?
Lektor PL 621 wyświetleń filmu
Moskiewska gorączka

Moskiewska gorączka

Nov. 24, 2004 Russia 89 Min. R
Oceń ten materiał w skali od 1 do 10 0
0 0 Głosów

trailer filmu

reżyser

obsada

Michael York isRodzher Chembers
Rodzher Chembers
Alexander Nevsky isVlad Stepanov
Vlad Stepanov
Richard Tyson isNikolay Klimov
Nikolay Klimov
Robert Madrid isRudi Souza
Rudi Souza
Adrian Paul isEndryu Chembers
Endryu Chembers

Streszczenie

Tajny agent policji Andrew (Adrian Paul) ginie z rąk niebezpiecznego handlarza bronią Nikolaya Klimova. Ojciec Andrew, emerytowany dyplomata, Roger Chambers (Michael York) wraz z partnerem policjanta, Rudym Sousa (Robert Madrid) postanawiają wyrównać rachunki z zabójcą, który ukrywa się w Moskwie. Podczas próby schwytania Nikolaya, Rudy zostaje postrzelony, a Roger trafia do rosyjskiego więzienia. Kapitan tamtejszej policji Vlad (Alexander Nevsky) ma rozpocząć procedurę deportacji dyplomaty. Sprawa wydaje się przesądzona, ale w ostatniej chwili Rogerowi udaje się namówić Vlada, by wspólnie spróbowali znaleźć mordercę Andrew. Z pomocą przychodzi im Sasha (Joanna Pacuła), agentka rosyjskiego wywiadu. Wszyscy troje wyruszają tropem gangstera, który jest o krok od sprzedania broni nuklearnej grupie terrorystów.

Moskiewska gorączka

tytuł oryginalny Moscow Heat
IMDb Rating 4.5 2,033 głosów
TMDb Rating 1.3 3 głosów

Podobne tytuły


Jeśli lubisz oglądać video filmy i seriale przez internet nasz serwis został stworzony dla ciebie naturalmedicinalhealth.com to katalog zbierający linki do filmów seriali online


Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach naturalmedicinalhealth.com Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.