what going on?
Lektor PL 590 wyświetleń filmu
Murphy’s Law

Murphy’s Law

Apr. 18, 1986 USA
Oceń ten materiał w skali od 1 do 10 0
0 0 Głosów

trailer filmu

reżyser

obsada

Charles Bronson isJack Murphy
Jack Murphy
Kathleen Wilhoite isArabella McGee
Arabella McGee
Carrie Snodgress isJoan Freeman
Joan Freeman
Robert F. Lyons isArt Penney
Art Penney
Richard Romanus isFrank Vincenzo
Frank Vincenzo
Bill Henderson isBen Wilcove
Ben Wilcove
James Luisi isEd Reineke
Ed Reineke

Streszczenie

Detektyw Jack Murphy (Charles Bronson) znalazł się w niebezpieczeństwie. Psychopatyczna kryminalistka Joan Freeman, którą aresztował kilka lat wcześniej, znów jest na wolności. Grozi, że go zabije. Śmiercią straszy go także gangster Frank Vincenzo, gdyż Murphy zmuszony był zastrzelić jego brata, Tony’ego. Joan morduje byłą żonę detektywa i jej obecnego męża, zrzucając podejrzenia na Jacka. Murphy trafia do więzienia. Ucieczka i dochodzenie sprawiedliwości na własną rękę są jedynym wyjściem z sytuacji.

Murphy’s Law
Murphy’s Law
Murphy’s Law
Murphy’s Law
Murphy’s Law
Murphy’s Law

tytuł oryginalny Murphy's Law
IMDb Rating 5.9 3,534 głosów
TMDb Rating 6.1 19 głosów

Podobne tytuły


Jeśli lubisz oglądać video filmy i seriale przez internet nasz serwis został stworzony dla ciebie naturalmedicinalhealth.com to katalog zbierający linki do filmów seriali online


Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach naturalmedicinalhealth.com Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.