Niesforny szwagier / Brother Nature

Niesforny szwagier / Brother Nature

Sep. 09, 2016 USA R
Oceń ten materiał w skali od 1 do 10 0
4 3 Głosów

trailer filmu

reżyser

obsada

Taran Killam isRoger Fellner
Roger Fellner
Bill Pullman isJerry Turley
Jerry Turley
Rita Wilson isCathy Turley
Cathy Turley
David Wain isUncle Mel
Uncle Mel
Bobby Moynihan isTodd Dotchman
Todd Dotchman
Sarah Burns isMargie Turley
Margie Turley
Gillian Jacobs isGwen Turley
Gwen Turley

Streszczenie

Roger Fellner (Taran Killam) to świetnie się zapowiadający młody polityk. Mężczyzna planuje oświadczyć się swojej dziewczynie, Gwen Turley (Gillian Jacobs), podczas wspólnego weekendu w należącym do jej rodziców domku nad jeziorem. W trakcie wyjazdu Roger poznaje swojego przyszłego szwagra, Todda (Bobby Moynihan). To spotkanie uzmysławia politykowi, że bycie częścią rodziny Turleyów będzie dla niego nie lada wyzwanie.

Niesforny szwagier / Brother Nature

tytuł oryginalny Brother Nature
IMDb Rating 4.7 512 głosów
TMDb Rating 5.3 9 głosów

Podobne tytuły


Jeśli lubisz oglądać video filmy i seriale przez internet nasz serwis został stworzony dla ciebie naturalmedicinalhealth.com to katalog zbierający linki do filmów seriali online


Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach naturalmedicinalhealth.com Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.