what going on?
Filmy onlineHD 1K wyświetleń filmu
Po Tamtej Stronie Drzwi

Po Tamtej Stronie Drzwi

Feb. 25, 2016 UK, USA, India R
Oceń ten materiał w skali od 1 do 10 0
0 0 Głosów

trailer filmu

reżyser

obsada

Streszczenie

Maria mieszka wraz z rodziną w egzotycznych Indiach. Wiedzie szczęśliwe życie do dnia, w którym jej kilkuletni syn ginie w wypadku samochodowym. Zrozpaczona Maria odkrywa, że istnieje odwieczny rytuał, który pozwala żywym nawiązać ostatni kontakt z umarłymi i pożegnać się z nimi.

Po Tamtej Stronie Drzwi
Po Tamtej Stronie Drzwi
Po Tamtej Stronie Drzwi

tytuł oryginalny The Other Side of the Door
IMDb Rating 5.3 11,906 głosów
TMDb Rating 5.1 199 głosów

Podobne tytuły


Jeśli lubisz oglądać video filmy i seriale przez internet nasz serwis został stworzony dla ciebie naturalmedicinalhealth.com to katalog zbierający linki do filmów seriali online


Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach naturalmedicinalhealth.com Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.