what going on?
Pociąg śmierci do Denver / Atomic Train

Pociąg śmierci do Denver / Atomic Train

May. 16, 1999 USA, Canada PG-13
Oceń ten materiał w skali od 1 do 10 0
8.7 3 Głosów

trailer filmu

reżyser

Dick Lowry
reżyser

obsada

Rob Lowe isJohn Seger
John Seger
Kristin Davis isMegan Seger
Megan Seger
Mena Suvari isGrace Seger
Grace Seger
Esai Morales isNoris MacKenzie
Noris MacKenzie
John Finn isWally Phister
Wally Phister
Erik King isBeau Randall
Beau Randall
Blu Mankuma isReuben Castillo
Reuben Castillo
Don S. Davis isGeneral Harlan Ford
General Harlan Ford
Zack Ward isStan Atkins
Stan Atkins

Streszczenie

W stanie Utah do wagonów towarowych pociągu zostają załadowane między innymi beczki z groźnymi chemikaliami. Obsługa nie zauważa, że z jednego ze zbiorników zaczął wyciekać żrący płyn. Gdy pojazd przejeżdża przez Kolorado, okazuje się, że toksyczna substancja uszkodziła hamulce. Rozpędzony pojazd wymyka się spod kontroli maszynistów i z każdą chwilą coraz bardziej zbliża się do Denver. Amerykańskie służby kryzysowe podejmują natychmiastowe działania. Detektyw kolejowy John Seger (Rob L (…więcej)

Pociąg śmierci do Denver / Atomic Train
Pociąg śmierci do Denver / Atomic Train

tytuł oryginalny Atomic Train
IMDb Rating 4.6 1,913 głosów
TMDb Rating 3.8 9 głosów

Podobne tytuły


Jeśli lubisz oglądać video filmy i seriale przez internet nasz serwis został stworzony dla ciebie naturalmedicinalhealth.com to katalog zbierający linki do filmów seriali online


Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach naturalmedicinalhealth.com Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.