Podzielony Kontynent / An Enemy To Di

Podzielony Kontynent / An Enemy To Di

Mar. 16, 2012 Germany, Sweden N/A
Oceń ten materiał w skali od 1 do 10 0
0 0 Głosów

trailer filmu

reżyser

Peter Dalle
reżyser

obsada

Tom Burke isTerrence Waterspoon
Terrence Waterspoon
Jeanette Hain isLeni Röhm
Leni Röhm
Allan Corduner isMartin Winter
Martin Winter
Axel Prahl isFriedrich Mann
Friedrich Mann
Godehard Giese isMajor Dieter Knecht
Major Dieter Knecht
Richard Ulfsäter isGustav de Geer
Gustav de Geer
Donald Douglas isBritish Admiral
British Admiral
Matthias Buss isSubmarine Captain
Submarine Captain
Veit Stübner isGerman Minister
German Minister

Streszczenie

Rok 1939, koniec sierpnia. Niemiecka ekspedycja zmierza na norweski archipelag Svaldbard, by znaleźć dowody na potwierdzenie teorii, że 300 milionów lat temu wszystkie ziemskie tereny były ze sobą połączone. W misji biorą udział: niemiecki geolog – Friedrich (Axel Prahl), jego asystentka – Leni Rohr (Jeanette Hain) oraz trzech innych naukowców z Anglii i ze Szwecji. Statkiem dowodzi norweski kapitan (Sven Nordin), a spora część załogi pochodzi z Rosji. Zaledwie kilka dni po wypłynięciu na lodowate wody, sytuacja w stojącej na skraju wojny Europie robi się coraz bardziej napięta. Wkrótce Niemcy atakują Polskę i rozpoczyna się druga wojna światowa. Członkowie misji czekają na kontakt swoich rządów, ponieważ w obecnej sytuacji są częścią niemieckiej wyprawy w czasie zbrojnego konfliktu i chcieliby kontynuować swoją pracę. Z kolei władze w Berlinie planują wykorzystać statek do zatopienia brytyjskiego okrętu wojennego, który przewozi 1200 żołnierzy.

Podzielony Kontynent / An Enemy To Di
Podzielony Kontynent / An Enemy To Di

tytuł oryginalny En fiende att dö för
IMDb Rating 5.9 786 głosów
TMDb Rating 5.5 5 głosów

Podobne tytuły


Jeśli lubisz oglądać video filmy i seriale przez internet nasz serwis został stworzony dla ciebie naturalmedicinalhealth.com to katalog zbierający linki do filmów seriali online


Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach naturalmedicinalhealth.com Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.