what going on?
Lektor PL 737 wyświetleń filmu
Powrót syna / When Andrew Came Home 2000

Powrót syna / When Andrew Came Home 2000

Oct. 30, 2000 USA
Oceń ten materiał w skali od 1 do 10 0
0 0 Głosów

trailer filmu

reżyser

obsada

Streszczenie

Małżeństwo Ann Richter skończyło się rozwodem. Mąż nie poddał się nakazom sądu, pozostawiającego matce wychowanie syna, Andrew. Pewnego dnia porwał go. Przez pięć lat Ann bezskutecznie poszukiwała dziecka. Nadszedł dzień, w którym ojciec, znużony bezustanną ucieczką, porzucił chłopca. Zmiany, jakie się w tym czasie dokonały w Andrew, wydawały się nieodwracalne.


tytuł oryginalny When Andrew Came Home
IMDb Rating 6.7 477 głosów
TMDb Rating 3.7 3 głosów

Podobne tytuły


Jeśli lubisz oglądać video filmy i seriale przez internet nasz serwis został stworzony dla ciebie naturalmedicinalhealth.com to katalog zbierający linki do filmów seriali online


Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach naturalmedicinalhealth.com Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.