what going on?
Lektor PL 622 wyświetleń filmu
Przekręt

Przekręt

Sep. 01, 2000 UK, USA 103 Min. R
Oceń ten materiał w skali od 1 do 10 0
0 0 Głosów

trailer filmu

reżyser

Guy Ritchie
reżyser

obsada

Brad Pitt isMickey O'
Mickey O'
Vinnie Jones isBullet Tooth Tony
Bullet Tooth Tony
Dennis Farina isAbraham '
Abraham '
Benicio del Toro isFranky Four Fingers
Franky Four Fingers
Alan Ford isBrick Top Polford
Brick Top Polford
Robbie Gee isVincent
Vincent

Streszczenie

Film złożony z kilku opowieści, które splatają się wokół historii o handlu diamentami. Fabuła opowiada poza tym o walkach psów, kradzieży samochodów, walce na pięści i upodobaniach środowiska przestępczego. Zawikłana intryga kryminalna służy ukazaniu barwnego świata ekscentrycznych postaci – wśród których odnajdziemy gangsterów, szefów mafii, bokserów i Cyganów.

Przekręt
Przekręt
Przekręt
Przekręt
Przekręt
Przekręt
Przekręt
Przekręt
Przekręt
Przekręt

tytuł oryginalny Snatch
IMDb Rating 8.3 654,856 głosów
TMDb Rating 7.7 2942 głosów

Podobne tytuły


Jeśli lubisz oglądać video filmy i seriale przez internet nasz serwis został stworzony dla ciebie naturalmedicinalhealth.com to katalog zbierający linki do filmów seriali online


Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach naturalmedicinalhealth.com Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.