what going on?
Skarb / The Treasure / Comoara (2015)

Skarb / The Treasure / Comoara (2015)

Co byś zrobił gdybyś znalazł złoty pociąg? Jun. 02, 2015 Romania, France 89 Min. N/A
Oceń ten materiał w skali od 1 do 10 0
0 0 Głosów

trailer filmu

Streszczenie

Bukareszt. Costi (Toma Cuzin), młody ojciec, wieczorami lubi czytać „Przygody Robin Hooda” swojemu 6-letniemu synowi, aby pomóc mu zasnąć. Pewnego dnia, jego sąsiad powiedział mu, że jest pewne, że w ogrodzie dziadków jest zakopany skarb! Jeśli Costi zgodzi się wynająć wykrywacz metalu i będzie towarzyszył mu przez jeden dzień, byłby skłonny podzielić się łupem z nim. Początkowo sceptyczny, pomimo wszelkich przeszkód, Costi pozwala doprowadzić się do przeżycia przygody.

Skarb / The Treasure / Comoara (2015)
Skarb / The Treasure / Comoara (2015)
Skarb / The Treasure / Comoara (2015)

tytuł oryginalny Comoara
IMDb Rating 6.8 1,707 głosów
TMDb Rating 7.4 9 głosów

Podobne tytuły


Jeśli lubisz oglądać video filmy i seriale przez internet nasz serwis został stworzony dla ciebie naturalmedicinalhealth.com to katalog zbierający linki do filmów seriali online


Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach naturalmedicinalhealth.com Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.