what going on?
Lektor PL 1K wyświetleń filmu
Skazany na śmierć: Ostatnia ucieczka

Skazany na śmierć: Ostatnia ucieczka

May. 26, 2009 USA 89 Min.
Oceń ten materiał w skali od 1 do 10 0
7 2 Głosów

trailer filmu

reżyser

Brad Turner
reżyser

obsada

Wentworth Miller isMichael Scofield
Michael Scofield
Sarah Wayne Callies isSara Tancredi
Sara Tancredi
Dominic Purcell isLincoln Burrows
Lincoln Burrows
Amaury Nolasco isFernando Sucre
Fernando Sucre
Robert Knepper isTheodore '
Theodore '
William Fichtner isAlex Mahone
Alex Mahone

Streszczenie

Zobacz elektryzujący, ostatni rozdział sagi Skazany na śmierć! Agenci federalni nie mogą tknąć Michaela Scofielda, więc jako cel obierają sobie kobietę, którą kocha. Kiedy Sara zostaje aresztowana pod zarzutem morderstwa, tylko Michael może uratować ją oraz ich nienarodzone dziecko z pilnie strzeżonego żeńskiego więzienia. Czas ucieka, za głowę Sary wyznaczona jest nagroda, a Michael musi polegać na swoich największych wrogach, bo tylko oni mogą pomóc mu w zorganizowaniu najbardziej śmiałej ucieczki w dziejach.

Skazany na śmierć: Ostatnia ucieczka
Skazany na śmierć: Ostatnia ucieczka

tytuł oryginalny Prison Break: The Final Break
IMDb Rating 8.0 20,876 głosów
TMDb Rating 7.5 174 głosów

Podobne tytuły


Jeśli lubisz oglądać video filmy i seriale przez internet nasz serwis został stworzony dla ciebie naturalmedicinalhealth.com to katalog zbierający linki do filmów seriali online


Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach naturalmedicinalhealth.com Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.