what going on?
Lektor PL 621 wyświetleń filmu
Śmiertelne rozgrywki

Śmiertelne rozgrywki

Jul. 03, 2015 US.
Oceń ten materiał w skali od 1 do 10 0
0 0 Głosów

trailer filmu

reżyser

obsada

Mischa Barton isLauren Campbell
Lauren Campbell
Michael Paré isCaptain Raymond Mitchell Howard
Captain Raymond Mitchell Howard

Streszczenie

Sześcioro przypadkowych osób nieoczekiwanie trafia w sam środek skomplikowanego napadu na bank, podczas którego każdy fałszywy ruch może wywołać niewyobrażalne konsekwencje. Czy to przypadek, czy też są oni zaledwie pionkami w przekraczającej ludzkie pojęcie, potężniejszej grze?

Śmiertelne rozgrywki

tytuł oryginalny Checkmate
TMDb Rating 4.3 11 głosów

Podobne tytuły


Jeśli lubisz oglądać video filmy i seriale przez internet nasz serwis został stworzony dla ciebie naturalmedicinalhealth.com to katalog zbierający linki do filmów seriali online


Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach naturalmedicinalhealth.com Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.