what going on?
Full HDLektor PL 1K wyświetleń filmu
Spowiedź

Spowiedź

Mar. 08, 2017 France, Belgium
Oceń ten materiał w skali od 1 do 10 0
9.7 3 Głosów

trailer filmu

reżyser

obsada

Romain Duris isPère Léon Morin
Père Léon Morin
Anne Le Ny isChristine Sangredin
Christine Sangredin
Solène Rigot isMarion Lamiral
Marion Lamiral
Amandine Dewasmes isDaniele Fouchet
Daniele Fouchet

Streszczenie

Czasy niemieckiej okupacji. Nowy ksiądz przyjeżdża do małego francuskiego miasteczka i od razu wzbudza zainteresowanie wszystkich kobiet. Barny (Marine Vacth) – młoda komunistka i ateistka – nie może pozostać obojętna. Pod wpływem ciekawości decyduje się udać do kościoła, żeby zakwestionować nowego opata. Film to poruszająca historia o miłości w czasach wojny.

Spowiedź
Spowiedź
Spowiedź
Spowiedź

tytuł oryginalny La Confession
IMDb Rating 6.0 159 głosów
TMDb Rating 5.8 16 głosów

Podobne tytuły


Jeśli lubisz oglądać video filmy i seriale przez internet nasz serwis został stworzony dla ciebie naturalmedicinalhealth.com to katalog zbierający linki do filmów seriali online


Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach naturalmedicinalhealth.com Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.