Sufrażystka

Sufrażystka

Matki. Córki. Buntowniczki. Oct. 16, 2015 UK 106 Min. PG-13
Oceń ten materiał w skali od 1 do 10 0
0 0 Głosów

trailer filmu

reżyser

Sarah Gavron
reżyser

obsada

Meryl Streep isEmmeline Pankhurst
Emmeline Pankhurst
Anne-Marie Duff isViolet Cambridge
Violet Cambridge
Samuel West isBenedict
Benedict
Natalie Press isEmily Davison
Emily Davison

Streszczenie

Bez tych kobiet historia potoczyłaby się inaczej. Sufrażystki. Wyzwolone, silne kobiety, które domagały się praw – wyborczych, moralnych, obywatelskich. Najpierw publicznie lekceważone i wyśmiewane, później uznane za zagrożenie dla świętości rodziny, honoru mężczyzn i porządku świata, a nawet praw boskich. Aresztowane, napiętnowane, więzione. To ich walka w końcu XIX i na początku XX wieku doprowadziła do przyznania im praw wyborczych. To ich walka zmieniła historię XX wieku, rozpoczynając ruchy emancypacyjne i przemiany społeczne.

Sufrażystka
Sufrażystka
Sufrażystka
Sufrażystka
Sufrażystka
Sufrażystka
Sufrażystka
Sufrażystka
Sufrażystka
Sufrażystka

tytuł oryginalny Suffragette
IMDb Rating 6.9 25,269 głosów
TMDb Rating 7.1 277 głosów

Podobne tytuły


Jeśli lubisz oglądać video filmy i seriale przez internet nasz serwis został stworzony dla ciebie naturalmedicinalhealth.com to katalog zbierający linki do filmów seriali online


Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach naturalmedicinalhealth.com Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.