what going on?
Lektor PL 772 wyświetleń filmu
Szepty pustyni  / Die Wüstenärztin

Szepty pustyni / Die Wüstenärztin

Jan. 27, 2013 Germany, Austria
Oceń ten materiał w skali od 1 do 10 0
0 0 Głosów

trailer filmu

Streszczenie

Lekarka z Wiednia, Sina (Esther Schweins), dowiaduje się, że przywódca potężnego klanu Beduinów i ojciec jej bliskiej przyjaciółki Raisy (Asli Bayram) jest umierający. Na prośbę koleżanki jedzie do Dubaju, by mu pomóc, co nie podoba się jej partnerowi Marco (Hannes Jaenicke). Na miejscu szybko przekonuje się, że nie będzie to łatwe, bo Beduini bardzo nieufnie patrzą na lekarzy, zwłaszcza tych z Zachodu. W Zjednoczonych Emiratach Arabskich poznaje przystojnego brata Raisy, Khalida (Mido Hamada). Rodzi się między nimi fascynacja. Tymczasem do Dubaju za ukochaną przyjeżdża Marco, który chce ją odzyskać. Wkrótce kobieta staje przed jedną z najtrudniejszych decyzji w życiu. (mniej)

Szepty pustyni  / Die Wüstenärztin

tytuł oryginalny Die Wüstenärztin
IMDb Rating 5.4 39 głosów

Podobne tytuły


Jeśli lubisz oglądać video filmy i seriale przez internet nasz serwis został stworzony dla ciebie naturalmedicinalhealth.com to katalog zbierający linki do filmów seriali online


Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach naturalmedicinalhealth.com Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.