what going on?
HD 1K wyświetleń filmu
Szturm

Szturm

Nov. 12, 2010 France 95 Min. R
Oceń ten materiał w skali od 1 do 10 0
0 0 Głosów

trailer filmu

reżyser

obsada

Philippe Bas isun membre du GIGN
un membre du GIGN
Philippe Cura isRoland Môntins
Roland Môntins
Jean-Philippe Puymartin isle commandant de bord Bernard Delhemme
le commandant de bord Bernard Delhemme
Grégori Derangère isCommandant Denis Favier
Commandant Denis Favier

Streszczenie

24 grudnia 1994 roku, czterech terrorystów ze Zbrojnej Grupy Islamskiej (GIA) przejęło kontrolę nad samolotem linii Air France z Algierii do Paryża. 227 pasażerów na pokładzie stało się ich zakładnikami. Terroryści domagali się uwolnienia swoich towarzyszy broni i natychmiastowego odlotu. Po długich negocjacjach dyplomatycznych między rządem Francji, a Algierii oraz po egzekucji trzech pasażerów, samolot ostatecznie wylądował w porcie lotniczym Marsylia. Tam na porywaczy, czekał już specjalny oddział antyterrorystyczny francuskiej żandarmerii narodowej.

Szturm
Szturm
Szturm
Szturm
Szturm
Szturm
Szturm
Szturm
Szturm
Szturm

tytuł oryginalny L'assaut
IMDb Rating 6.1 2,957 głosów
TMDb Rating 6.4 44 głosów

Podobne tytuły


Jeśli lubisz oglądać video filmy i seriale przez internet nasz serwis został stworzony dla ciebie naturalmedicinalhealth.com to katalog zbierający linki do filmów seriali online


Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach naturalmedicinalhealth.com Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.