what going on?
Lektor PL 540 wyświetleń filmu
The Butcher’s Wife

The Butcher’s Wife

Oct. 25, 1991 USA
Oceń ten materiał w skali od 1 do 10 0
0 0 Głosów

trailer filmu

reżyser

Terry Hughes
reżyser

obsada

Demi Moore isMarina Lemke
Marina Lemke
Jeff Daniels isDr. Alex Tremor
Dr. Alex Tremor
Mary Steenburgen isStella Keefover
Stella Keefover
Margaret Colin isRobyn Graves
Robyn Graves

Streszczenie

Na odludnej wyspie u wybrzeży Północnej Karoliny mieszka piękna Marina (Demi Moore), wychowywana przez babcię. Dziewczyna, która posiada dar jasnowidzenia, wierzy, że jej przyszły mąż wyłoni się z morza. Co dzień od lat z latarni morskiej wypatruje wyśnionego kochanka. Pewnego razu na horyzoncie przypadkowo pojawia się spędzający urlop na łódce rzeźnik z Manhattanu. Po dwóch dniach znajomości Marina i Leo Lemake pobierają się i wkrótce wyjeżdżają do Nowego Jorku. Marianna burzy spokojne życie Leo.

The Butcher’s Wife
The Butcher’s Wife
The Butcher’s Wife

tytuł oryginalny The Butcher's Wife
IMDb Rating 5.3 5,723 głosów
TMDb Rating 5.6 35 głosów

Podobne tytuły


Jeśli lubisz oglądać video filmy i seriale przez internet nasz serwis został stworzony dla ciebie naturalmedicinalhealth.com to katalog zbierający linki do filmów seriali online


Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach naturalmedicinalhealth.com Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.