what going on?
The Last Face

The Last Face

May. 20, 2016 USA R
Oceń ten materiał w skali od 1 do 10 0
10 1 Głosów

trailer filmu

reżyser

Sean Penn
reżyser

obsada

Charlize Theron isDr. Wren Petersen
Dr. Wren Petersen
Javier Bardem isDr. Miguel Leon
Dr. Miguel Leon
Jared Harris isDr. Farber
Dr. Farber
Jean Reno isDr. Mehmet Love
Dr. Mehmet Love

Streszczenie

Historia miłosna osadzona na tle rozdartej wojną Afryki. Miguel (Javier Bardem), bohaterski, hiszpański lekarz wyrusza na czarny ląd, by zająć się ofiarami powstań zbrojnych. Wren (Charlize Theron) jest rzeczniczką organizacji, która finansuje pomoc medyczną dla biednych krajów na całym świecie. Oboje spotykają się w Liberii, gdzie wybucha między nimi gorący romans.

The Last Face
The Last Face
The Last Face
The Last Face
The Last Face
The Last Face
The Last Face
The Last Face

tytuł oryginalny The Last Face
IMDb Rating 3.2 569 głosów
TMDb Rating 3.8 8 głosów

Podobne tytuły


Jeśli lubisz oglądać video filmy i seriale przez internet nasz serwis został stworzony dla ciebie naturalmedicinalhealth.com to katalog zbierający linki do filmów seriali online


Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach naturalmedicinalhealth.com Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.