what going on?
The Woman

The Woman

Oct. 14, 2011 USA R
Oceń ten materiał w skali od 1 do 10 0
0 0 Głosów

trailer filmu

reżyser

Lucky McKee
reżyser

obsada

Sean Bridgers isChris Cleek
Chris Cleek
Angela Bettis isBelle Cleek
Belle Cleek
Carlee Baker isGenevieve Raton
Genevieve Raton
Shana Barry isFat Tourist Girl - Cartoon
Fat Tourist Girl - Cartoon

Streszczenie

Film na podstawie powieści Jacka Ketchuma. Tytułowa ”Kobieta” jest ostatnim żyjącym członkiem dzikiego klanu, który przez ostanie dziesięciolecia przemierzał północno-wschodnie wybrzeże Stanów Zjednoczonych. Po starciu z policją, wykończona i bezbronna, znajduje schronienie w lesie, stając się łatwym celem dla lokalnych myśliwych. Gdy na jej ślad wpada jeden z nich – Chris, postanawia ją schwytać i ucywilizować. Jednak im bardziej metody stają się brutalne, tym większe niebezpieczeństwo zagraża rodzinie Chrisa.

The Woman
The Woman
The Woman
The Woman
The Woman
The Woman
The Woman
The Woman
The Woman
The Woman

tytuł oryginalny The Woman
IMDb Rating 6.0 17,853 głosów
TMDb Rating 6 114 głosów

Podobne tytuły


Jeśli lubisz oglądać video filmy i seriale przez internet nasz serwis został stworzony dla ciebie naturalmedicinalhealth.com to katalog zbierający linki do filmów seriali online


Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach naturalmedicinalhealth.com Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.