what going on?
HDLektor PL 475 wyświetleń filmu
Amerykańska sielanka

Amerykańska sielanka

Oct. 20, 2016 Hong Kong, USA R
Oceń ten materiał w skali od 1 do 10 0
10 2 Głosów

trailer filmu

reżyser

obsada

Ewan McGregor isSeymour '
Seymour '
Dakota Fanning isMerry Levov
Merry Levov
Peter Riegert isLou Levov
Lou Levov
Rupert Evans isJerry Levov
Jerry Levov
Molly Parker isDr. Sheila Smith
Dr. Sheila Smith
Valorie Curry isRita Cohen
Rita Cohen
Hannah Nordberg isMerry Levov (age 12)
Merry Levov (age 12)
Julia Silverman isSylvia Levov
Sylvia Levov

Streszczenie

Seymour (Ewan McGregor) ma wszystko, co Ameryka lat 60. definiowała jako szczęście: piękną żonę Dawn (Jennifer Connelly), dobrą pracę, wymarzony dom na wsi i ukochaną córkę, Merry (Dakota Fanning). Dzień, w którym dowiaduje się, że jego jedyne dziecko jest zdolne do brutalnych ataków terroryzmu, będzie ostatnim dniem jego dotychczasowego życia. Czy amerykański sen o szczęściu, pokoju i dobrobycie był tylko marzeniem jednego pokolenia?

Amerykańska sielanka
Amerykańska sielanka
Amerykańska sielanka
Amerykańska sielanka

tytuł oryginalny American Pastoral
IMDb Rating 6.1 8,932 głosów
TMDb Rating 5.7 111 głosów

Podobne tytuły


Jeśli lubisz oglądać video filmy i seriale przez internet nasz serwis został stworzony dla ciebie naturalmedicinalhealth.com to katalog zbierający linki do filmów seriali online


Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach naturalmedicinalhealth.com Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.