what going on?
#WszystkoGra

#WszystkoGra

#WszystkoGra to historia o poszukiwaniu szczęścia, miłości i radości życia. May. 06, 2016 Poland 91 Min. N/A
Oceń ten materiał w skali od 1 do 10 0
0 0 Głosów

trailer filmu

reżyser

obsada

Kinga Preis isjako Roma
jako Roma
Eliza Rycembel isjako Prababcia
jako Prababcia
Stanisława Celińska isjako Babcia Romy
jako Babcia Romy
Sebastian Fabijański isjako Staszek Borucki
jako Staszek Borucki
Antoni Pawlicki isjako Antoni Lis
jako Antoni Lis
Anna Tomaszewska isjako Franciszka
jako Franciszka
Krzysztof Stroiński isjako Pan Tadzio
jako Pan Tadzio
Paweł Wawrzecki isjako Pan Władzio
jako Pan Władzio

Streszczenie

#WszystkoGra to historia o poszukiwaniu szczęścia, miłości i radości życia. Zosia (Eliza Rycembel) próbuje zmienić świat za pomocą sztuki. Jej mama (Kinga Preis) niespodziewanie spotyka na swojej drodze kogoś wyjątkowego. Babcia (Stanisława Celińska) ukrywa tajemnicę z przeszłości. Trzy kobiety spróbują ocalić rodzinny dom. Przeżyją niejedną perypetię, by przekonać się, czego pragną. Czy uda im się to zdobyć?

#WszystkoGra

tytuł oryginalny #WszystkoGra
IMDb Rating N/A N/A głosów

Podobne tytuły


Jeśli lubisz oglądać video filmy i seriale przez internet nasz serwis został stworzony dla ciebie naturalmedicinalhealth.com to katalog zbierający linki do filmów seriali online


Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach naturalmedicinalhealth.com Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.