Wysłannik piekieł II

Wysłannik piekieł II

Dec. 23, 1988 UK, USA R
Oceń ten materiał w skali od 1 do 10 0
8 1 Głosów

trailer filmu

reżyser

Tony Randel
reżyser

obsada

Clare Higgins isJulia Cotton
Julia Cotton
Ashley Laurence isKirsty Cotton
Kirsty Cotton
Kenneth Cranham isDr. Philip Channard / Channard Cenobite
Dr. Philip Channard / Channard Cenobite
Sean Chapman isFrank Cotton
Frank Cotton
Oliver Smith isFrank das Monster
Frank das Monster
William Hope isKyle MacRae
Kyle MacRae
Barbie Wilde isFemale Cenobite
Female Cenobite
Simon Bamford isButterball Cenobite
Butterball Cenobite

Streszczenie

Przerażający Cenobici z demonicznym Pinheadem na czele powracają. Kristy Otton – bohaterka pierwszej części Hellraisera – po ciężkich doświadczeniach trafia do szpitala psychiatrycznego. Nikt nie chce słuchać jej opowieści o przerażających Cenobitach i kostce Lemarchanda – bramie piekieł. Nikt, z wyjątkiem ekscentrycznego psychiatry, dr Channarda, który od wielu lat bezowocnie szukał wrót do innego wymiaru. Nie zważając na protesty Kristy, opętany manią doktor, jest gotów na wszystko, nawet na morderstwo, by tylko poznać świat Cenobitów – piekielnego wymiaru, w którym ból i rozkosz są nierozłączne.

Wysłannik piekieł II
Wysłannik piekieł II
Wysłannik piekieł II
Wysłannik piekieł II
Wysłannik piekieł II

tytuł oryginalny Hellbound: Hellraiser II
IMDb Rating 6.5 31,874 głosów
TMDb Rating 6.5 152 głosów

Podobne tytuły


Jeśli lubisz oglądać video filmy i seriale przez internet nasz serwis został stworzony dla ciebie naturalmedicinalhealth.com to katalog zbierający linki do filmów seriali online


Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach naturalmedicinalhealth.com Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.