Damy i Wieśniaczki

Damy i Wieśniaczki

Jan. 20, 2018
Oceń ten materiał w skali od 1 do 10 0
10 2 Głosów

Creator

Creator

obsada

trailer filmu

Streszczenie

Dwie kobiety z dwóch krańcowo różnych światów zamienią się rolami i życiem. Po trzech dniach okaże się czy do bycia damą wystarczy mieć złotą kartę kredytową w portfelu, czy potrzeba czegoś więcej. DAMY I WIEŚNIACZKI.PL to program pełen kontrastów i emocjonalnych doświadczeń dla obu stron. Najnowsza edycja programu zrealizowana jest z polkami i w Polsce!!!

Damy i Wieśniaczki

First air date Jan. 20, 2018
Data Jan. 20, 2018

Seasons and episodes

1 sezon 1 Jan. 01, 2017
10

Podobne tytuły

  • Abra Makabra

    szkoda że tylko jeden bo myślałam że się uduszę. Najfajniejsze że kurwa nazywana jest teraz teraz damą z i mówi że prezenty dostaje za darmo. Dupa takiej damy jest warta flakon perfumów. Każdy powinien to obejrzeć.


Jeśli lubisz oglądać video filmy i seriale przez internet nasz serwis został stworzony dla ciebie naturalmedicinalhealth.com to katalog zbierający linki do filmów seriali online


Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach naturalmedicinalhealth.com Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.