Królowe Życia

Królowe Życia

Nov. 11, 2016
Oceń ten materiał w skali od 1 do 10 0
8.4 8 Głosów

Creator

Creator

obsada

Dagmara isDagmara
Dagmara
Rafał isRafał
Rafał
Gabriel isGabriel
Gabriel
Patrycja isPatrycja
Patrycja
Kamila isKamila
Kamila

trailer filmu

Streszczenie

„Królowe życia” to rozgrywająca się w sercu Dolnego Śląska telenowela dokumentalna, w której będziemy podglądać codzienne życie jej barwnych i przebojowych bohaterów. To ludzie, którzy osiągnęli sukces w lokalnym środowisku i żyją na bogato według swojego scenariusza i na swoich warunkach. Są dalecy od przeciętności, czym u jednych wzbudzają sympatię i podziw, a u innych falę zazdrości i krytyki. Dumne ze swoich osiągnięć „Królowe życia” nie zważają na opinie otoczenia i odważnie prą do przodu, by realizować swoje marzenie – chcą stworzyć własne, małe Hollywood między Bugiem a Odrą.

Królowe Życia

tytuł oryginalny Królowe Życia
First air date Nov. 11, 2016
Data May. 19, 2017
Sezony 2
Odcinki 20
Status Returning Series

Seasons and episodes

1 sezon 1 Nov. 11, 2016

Podobne tytuły


Jeśli lubisz oglądać video filmy i seriale przez internet nasz serwis został stworzony dla ciebie naturalmedicinalhealth.com to katalog zbierający linki do filmów seriali online


Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach naturalmedicinalhealth.com Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.