The Mayor

The Mayor

Oceń ten materiał w skali od 1 do 10 0
6 1 Głosów

Creator

obsada

Lea Michele isValentina Barella
Valentina Barella
Marcel Spears isT.K. Clifton
T.K. Clifton
Bernard David Jones isJermaine Leforge
Jermaine Leforge

trailer filmu

Streszczenie

The Mayor jest serialem politycznym. Fabuła skupia się na młodym raperze, który staje się reprezentantem ulicy i postanawia wystartować w wyborach na burmistrza – oczywiście z powodzeniem. W głównych rolach pojawią się: Brandon Micheal Hall, Yvette Nicole Brown i Lea Michele.

The Mayor

tytuł oryginalny The Mayor
First air date Oct. 03, 2017
Data Oct. 03, 2017
Sezony 1
Odcinki 1
Status In Production

Seasons and episodes

1 sezon 1 Oct. 03, 2017
  • 1 - 1
    -- Oct. 03, 2017

Podobne tytuły


Jeśli lubisz oglądać video filmy i seriale przez internet nasz serwis został stworzony dla ciebie naturalmedicinalhealth.com to katalog zbierający linki do filmów seriali online


Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach naturalmedicinalhealth.com Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.