The Sinner

The Sinner

Aug. 02, 2017
Oceń ten materiał w skali od 1 do 10 0
9.1 7 Głosów

Creator

obsada

Bill Pullman isDetective Harry Ambrose
Detective Harry Ambrose
Jessica Biel isCora Tanner
Cora Tanner
Christopher Abbott isMason Tannetti
Mason Tannetti
Abby Miller isCaitlin Sullivan
Caitlin Sullivan
Dohn Norwood isDetective Dan Leroy
Detective Dan Leroy
Robert Funaro isRon Tannetti
Ron Tannetti

trailer filmu

Streszczenie

Młoda matka dokonuje zdumiewającego aktu przemocy w miejscu publicznym i ku jej przerażeniu – nie ma pojęcia, dlaczego to zrobiła. Śledczy usiłuje dociec, jaki jest ten głęboko skrywany motyw kobiety. Razem próbują zgłębić jej psychikę i odkryć tajemnice z jej przeszłości związane z przemocą. Wydarzenia łączą się w zaskakujący thriller kryminalny.

The Sinner
The Sinner
The Sinner
The Sinner
The Sinner

tytuł oryginalny The Sinner
First air date Aug. 02, 2017
Data Aug. 23, 2017
Sezony 1
Odcinki 4
Status Returning Series

Seasons and episodes

1 sezon 1 Aug. 02, 2017
10

Podobne tytuły


Jeśli lubisz oglądać video filmy i seriale przez internet nasz serwis został stworzony dla ciebie naturalmedicinalhealth.com to katalog zbierający linki do filmów seriali online


Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach naturalmedicinalhealth.com Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.